קורס תטא הילינג שמחה ניניו

קורס תטא הילינג

קורס תטא הילינג יסוד- נפגוש  שיטה יחודית המאפשרת לנו להתחבר בכל הווייתנו אל כוח הבריאה ע”י מדיטציה,
מה שמאפשר לנו לשלב בין המודע לתת המודע.

וכך לשחרר את כל מה שאינו משרת  אותנו עוד, ללמוד ולהטמיע רגשות חדשים (כמו :אני אהוב/ אני ראוי/ אני שווה/ אני מבין מהו רוגע), לקבל כלים, אמונות חדשות והדרכה מדויקת ליצירת חיים מיטביים עבורנו.

הקורס הוא מסע חוויתי, במהלכו תרגישו שאתם עולים על המסלול המהיר והקוסמי למימוש והגשמה עצמית. בזכות הכלים שתקבלו, שיטת הטיפול והדינמיקה הקבוצתית תרגישו שאתם חווים ריפוי והתפתחות ותלמדו כיצד להוביל תהליכי התפתחות אישיים ועבור הסובבים אתכם.

הקורס מתאים לאנשים שרוצים להעצים תחומים שונים בחייהם ולמטפלים שרוצים לרכוש כלי טיפולי אפקטיבי המאפשר ריפוי לנפש ולגוף.  
במרכז השמחה מתקיימים קורסי תטא הילינג יסוד ומתקדמים, המשלבים תרגולים וחניכה אישית. כלל התלמידים שלנו יכולים לחזור על הקורסים בהם השתתפו ללא הגבלה וזאת על מנת לחזק את הביטחון והיכולת לעסוק בשיטה.

ושפתחתם את הדלת והאיטואיציה שלכם היא שהגעתם הביתה, זה השלב לעבור ל:

קורס תטא הילינג מתקדמים

קורס תטא הילינג מתקדמים מיועד לבוגרי קורס תטא הילינג יסוד ומשלים אותו. במהלך הקורס תקבלו כלים עוצמתיים נוספים לאבחן ולטפל בשיטה, תעברו תהליך אישי עוצמתי המתייחס לנושאים עמוקים ושורשיים בחייכם. זו ההזדמנות שלכם לעשות קפיצת מדרגה ביכולת שלכם לטפל בעצמכם ובסובבים אתכם, לפתח את האינטואיציה ולחוות התפתחות בכלל תחומי החיים שלכם. תלמידים רבים שחווים את הקורס מעידים על עליית מדרגה משמעותית הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית.

רוצים לשוחח? להתחדש בידע? לדעת אילו קורסים יפתחו בקרוב?
השאירו פרטים ונחזור אליכם באהבה.

תגובות שלכם

תגובות